Google Translate

Проглашење победника конкурса Депармтана за руски језик и књижевност

Факултетска дешавања  ::  уторак, 24.05.2022.

У оквиру Недеље Департмана за руски језик и књижевност спроведен је конкурс на коме су учествовали ученици гимназија и средњих школа слањем есеја на тему Что делает русскую литературу великой?

Трочлани жири чинили су наставници и сарадница Департмана за руски језик и књижевност из уже научне области руска књижевност и култура: проф. др Велимир Илић, доц. др Ненад Благојевић и Милица Ђорђевић. Након пажљивог читања пристиглих радова, жири је донео следећу одлуку о победницима:

1. место – Анастасија Стаменковић, ученица IV разреда Угоститељско-туристичке школе у Нишу
  2. место – Теодора Младеновић, ученица III разреда Гимназије Светозар Марковић у Нишу
  3. место – Невена Филиповић, ученица III разреда Гимназије Светозар Марковић у Нишу

Награде ће бити додељене 31.5.2022. год. у 18 часова у амфитеатру 21 Филозофског факултета у Нишу.

Честитамо победницима!